Swoje początki nasza firma bierze z decyzji, która w 1988 roku zaowocowała założeniem spółki cywilnej świadczącej usługi w branży instalacyjnej. Data 1 stycznia 1992 roku stanowi dla firmy wazny moment w którym zaczęła ona funkcjonować w formie, w jakiej istnieje do dziś. Jest to działalność prowadzona jednoosobowo przez Kazimierza Tchorzewskiego jako osobę fizyczną. Działalność ta ma charakter rodzinny oparty na zaangażowaniu członków rodziny, nawet tych nie będących jej pracownikami ( np obsługa księgowo-prawna). Odniesienie do więzi rodzinnych widoczne jest rowniez w relacjach z pracownikami firmy, w szczególności pracownikami młodocianymi - uczniami zawodu, których zakład kształci od samego początku.
Powstaniu firmy w jej obecnym kształcie towarzyszyło z jednej strony poszerzenie zakresu wykonywanych prac, tak aby położyć nacisk na kompleksowość wykonawstwa, wygodę klienta i konkurencyjność na rynku; a z drugiej strony postępująca specjalizacja w określonych dziedzinach, które rozwijane są przede wszystkim przez syna założyciela - Krzysztofa Tchorzewskiego.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i do instytucjonalnego. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz kwalifikacje pracowników umożliwiają nam zaoferowanie Państwu najlepszych warunków w zakresie fachowości, rzetelności i terminowości wykonanych prac.
Satysfakcja klienta jest dla nas sprawą nadrzędną i dlatego nie poprzestajemy na dotychczas zdobytym wieloletnim doświadczeniu, ale systematycznie podnosimy swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną poprzez różnego rodzaju specjalistyczne szkolenia i pozyskiwanie dodatkowych uprawnień. Celowi temu służą rowniez studia politechniczne kontynuowane przez Krzysztofa Tchorzewskiego.
Korzystanie z szeregu sprawdzonych źródeł zaopatrzenia pozwola nam na zaoferowanie Państwu konkurencyjnych cen a wieloletnia współpraca z różnymi firmami z branży umożliwia bezkolizyjne i sprawne realizowanie nawet trudnych zamówień.
Dziękujemy Państwu za zapoznanie się z informacjami zawartymi na tej stronie i ufamy jednoczesnie ze przyczynią się one do zawiązania owocnej i dlugotrwalej współpracy.